go to my site cgrfc.org are all found here.reddit dig this lamp as well outline associated with the dialogue to do with unique, showcasing the main actions associated with the three-dimensional outline.

    Spółka z 18 letnim doświadczeniem - jeden z większych i doświadczonych partnerów w wynajmowaniu i sprzedaży nieruchomości przeznaczonych dla przemysłu.
    W pierwszym okresie swojej działalności, spółka skupiła się na usługach leasingowych, prowadząc równocześnie zakupy od syndyków masy upadłości oraz w obrocie wtórnym całe przedsiębiorstwa lub ich części, które następnie były (a niektóre aktualnie są) remontowane lub modernizowane wg. potrzeb kontrahentów.
    Terenem działalności jest cały kraj, ale skoncentrowaliśmy swoją działalność w województwach lubuskim i wielkopolskim.
    Oferujemy kompletne przygotowanie obiektów pod potrzeby klientów, począwszy od opracowania koncepcji działalności firmy poprzez wyposażenie, montaż urządzeń i przekazanie obiektów do eksploatacji.

    Jesteśmy nastawieni na kompleksowe zaspokojenie potrzeb kontrahentów, którzy korzystają z naszej oferty i propozycji w zakresie przez nas proponowanym.
    Największy nacisk kładziemy na identyfikację potrzeb naszych partnerów, poprzez analizę i wybór najlepszego - optymalnego rozwiązania pod względem technicznym i kosztów.
    Jako wiarygodny i uczciwy partner, proponujemy obiekty i nieruchomości gruntowe za umiarkowaną cenę. Uwzględniamy rosnące wymagania naszych klientów i norm określanych przez prawo(np. ochrona środowiska).
    W działalności swojej zawsze uwzględniamy potrzeby lokalnego środowiska, miast i gmin - tym samym wniosimy nasz wartościowy wkład w rozwój społeczności lokalnej.

    Długoletnia współpraca z partnerami w Niemczech prowadzona jest m.in. przy udziale Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Wspierania Gospodarki S.A w Gorzowie Wlkp.
    W ramach indywidualnych projektów zrealizowaliśmy zamówienia: Keiper Recaro Gruppe, "Neidhart"- Nieruchomości i Zarząd sp. z o.o, Spilker Polska sp. z o.o, Vac Aero Manufacturing Polska Sp. z o.o., SECO/WARWICK S.A. Świebodzin, KICO Polska Sp. z o.o. i innych.